| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Color | Clear |
| Width | 500-2200mm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Color | Clear |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Water Solubility | ≤10min |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Color | Clear |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Color | Clear |
| Length | 500-1000m |
| Surface Smoothness | Good |
| Materiales | PVA |
|---|---|
| Espesor | 20microns |
| Ancho | 18-25m m |
| Longitud | el 1000-1500M |
| Aplicación | agricultura |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Water Solubility | ≤10min |
| Surface Smoothness | Good |
| Materiales | PVA |
|---|---|
| Espesor | 20microns |
| Ancho | 18-25m m |
| Longitud | el 1000-1500M |
| Aplicación | agricultura |
| Material | polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Color | natural, red, blue, yellow |
| Size | 660mm*840mm, 710mm*990mm, 914mm*990mm |
| Packaging | 25pcs/bag, 200pcs/carton |
| Feature | water soluble, biodegradable |
| El grosor | 25μm-50μm |
|---|---|
| El material | Alcohol polivinílico |
| Resistencia a la temperatura | 170°C a 180°C |
| Solubilidad en agua | ≤ 10 minutos |
| El color | un poco amarillo |
| El grosor | 25-45 micras |
|---|---|
| Paquete | Cartón, plataforma |
| Ancho | 1000 a 2000 mm |
| Duración | 500-1500m/rollo |
| El material | PVOH (alcohol de polivinilo) |